Hakkımızda | Weeyn Demo Store MetaTag Title

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dr Effect, sağlık ve hijyen alanında uzmanlaşmış bir markadır. 10 yıldan fazla bir süredir hastaların ve sağlık profesyonellerinin güvenebileceği ürünler sunuyoruz. Misyonumuz, hastaların yaşamlarını daha konforlu ve sağlıklı hale getirmek için kaliteli medikal ürünler sunmak ve sağlık sektörüne değer katmaktır.

Dr Effect, hasta bezleri ve kürdanlı diş ipleri gibi sağlık ürünleri konusunda uzmandır. Ürünlerimiz, en son teknoloji ve sağlık standartlarına uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Müşterilerimize konfor, güvenlik ve hijyen sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Our Mission

Our mission is to best meet the needs of patients and healthcare professionals and provide them with assurance in healthcare-related products. The importance we attach to quality is a determining factor in the design and production processes of each of our products. Dr Effect specializes in healthcare products such as nursing wipes and toothpick dental floss. Our products are designed and produced in accordance with the latest technology and health standards. We constantly work to offer comfort, safety and hygiene to our customers.

Our Mission